Tordak


درباره ما

شرکت تردک با تداوم 30 ساله خود در امر تولید وبسته بندی مواد غذائی توانسته است این نام تجاری را به مصرف کنندگانش با خوشنامی معرفی نماید.

تاریخچه

این واحد فعالیتش را از سال 1359 با همکاری گروهی از مهندسین صنایع غذایی به مدیریت آقای علی سرجی در منطقه ساحلی کشور (بابلسر) آغاز نمود.

محصولات

اولین تولید این واحد پودرسوخاری تردک بوده که با روش مصرف بسیار آسان (آغشته کردن تکه های مرغ به این پودر) که موجب ازدیاد حجم و طعم مطبوعی میشود، تردی و یا به عبارت دیگر سوخاری شدن مرغ را فراهم می آورد. تولید پودر سوخاری که توسط شرکت تردک برای اولین بار در اوائل انقلاب آغاز شده تا کنون ادامه داشته که پس از سی سال هنوز هم با همان کیفیت در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد و فروش بالای این محصول خود نشانه پذیرش و آشنائی کامل خریداران نسبت به آن است.

تولید پودر کیک نیز در ایران برا ی اولین بار در سال 1370 در این شرکت شکل گرفت که پس از گذشت حدوداً ده سال بترتیب واحدهای دیگری نیز با این تولید آشنا ودر زمره همکاران این شرکت قرار گرفتند.

در همین راستا ، بمرور تنوع تولیدات در این شرکت افزایش یافته که در حال حاضر می توان از انواع پودر کیک ، پن کیک ، پودر ژله ، پودر کیک یزدی ، پودر نوشیدنی ، پودر سوخاری ادویه ای ، پودر سوخاری باربکیو (دودی) ، پودر سوخاری اسپایسی (تند) پودر سوخاری میگو، پودر سوخاری سیب زمینی ، پودر سوخاری قارچ ، آرد سوخاری ، پودر آماده کتلت ، جو پرک ، جوسفید پوست کنده ،آردسفید گندم ، آردبرنج مخصوص شمال ، آرد نخودچی ، ادویه جات ، و... را نام برد.

قابل ذکر است تمامی محصولات تردک تحت پوشش ونظارت وزارتخانه های بهداشت ودرمان و صنایع ومعادن تولید میگردند.

آزمایشگاه

شرکت تردک در سال 1378 با دریافت گواهی تحقیق وتوسعه (R&D) از وزارت صنایع ومعادن ترجیحاّ در راستای تغییرات روز افزون سلائق غذائی افراد، همواره تلاش نموده تا با مواجه با تلاش مضاعف به تولیدی با کیفیت برتر توام با دانش روز اهتمام ورزد.

شرکت تردک با دارا بودن آزمایشگاه تخصصی میکروبی وشیمیائی خود که همواره همراه با تحقیق وتوسعه محصولاتش انجام می پذیرد تمامی مراحل تولیدات خود را تا ارائه محصول نهائی که دراختیار مصرف کننده قرار میگیرد مستمراً کنترل نموده تا علاوه بر قبول مصرف کننده ، مورد سنجش وقبول ارگانهای مربوطه متخصص هم قرار داشته باشد .

در این صفحه
لینک های مرتبط
آخرین اخبار از ما
به نظر می رسد در حال حاضر مشکلی در شبکه تویتر تردک وجود دارد که موجب ایجاد اختلال در نمایش دادن اخبار تردک از این شبکه میباشد.
در حال بررسی.. لطفاّ صبر کنید
به نظر می رسد در حال حاضر مشکلی در شبکه تویتر تردک وجود دارد که موجب ایجاد اختلال در نمایش دادن اخبار تردک از این شبکه میباشد.
 
هوس سالاد تازه داری؟
Salad پس برای عطر و طعم مورد علاقه تان رای دهید تا یک پودر سالاد رایگان دریافت کنید