Tordak


درباره ما

شرکت تردک با تداوم ۳۰ ساله خود در امر تولید وبسته بندی مواد غذائی توانسته است این نام تجاری را به مصرف کنندگانش با خوشنامی معرفی نماید.

تاریخچه

این واحد فعالیتش را از سال ۱۳۵۹ با همکاری گروهی از مهندسین صنایع غذایی به مدیریت آقای علی سرجی در منطقه ساحلی کشور (بابلسر) آغاز نمود.

محصولات

پودرسوخاری اولین محصول تولیدی تردک بوده که با روش مصرف بسیار آسان (آغشته کردن تکه های مرغ به این پودر) که موجب ازدیاد حجم و طعم مطبوعی میشود، تردی و یا به عبارت دیگر سوخاری شدن مرغ را فراهم می آورد. تولید پودر سوخاری که توسط شرکت تردک برای اولین بار در اوائل انقلاب آغاز شده تا کنون ادامه داشته و پس از سی سال هنوز هم با همان کیفیت در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. فروش بالای این محصول خود نشانه پذیرش و آشنائی کامل خریداران نسبت به آن است.

تولید پودر آماده کیک نیز در ایران برا ی اولین بار در سال ۱۳۷۰ در این شرکت آغاز شد که پس از گذشت حدوداً ده سال به ترتیب واحدهای دیگری نیز با این تولید آشنا و در زمره همکاران این شرکت قرار گرفتند.

در همین راستا به مرور تنوع تولیدات در این شرکت افزایش یافت که در حال حاضر می توان از انواع پودر آماده کیک ، پودر آماده پن کیک، پودر ژله، پودر کیک یزدی، پودر سوخاری، پودر سوخاری باربکیو (دودی) ، پودر سوخاری اسپایسی (تند)، پودر سوخاری میگو، آرد سوخاری، پودر آماده کتلت، جو پرک، جو سفید پوست کنده، آردسفید گندم، آردبرنج مخصوص شمال، آرد نخودچی و ادویه جات را نام برد.

قابل ذکر است که تمامی محصولات تردک تحت پوشش و نظارت وزارتخانه های بهداشت و درمان و صنایع و معادن تولید میگردند.

آزمایشگاه

شرکت تردک در سال ۱۳۷۸ با دریافت گواهی تحقیق وتوسعه (R&D) از وزارت صنایع ومعادن ترجیحاّ در راستای تغییرات روز افزون سلائق غذائی افراد، همواره تلاش نموده تا با مواجه با تلاش مضاعف به تولیدی با کیفیت برتر توام با دانش روز اهتمام ورزد.

شرکت تردک با دارا بودن آزمایشگاه تخصصی میکروبی وشیمیائی خود که همواره همراه با تحقیق وتوسعه محصولاتش انجام می پذیرد تمامی مراحل تولیدات خود را تا ارائه محصول نهائی که دراختیار مصرف کننده قرار میگیرد مستمراً کنترل نموده تا علاوه بر قبول مصرف کننده ، مورد سنجش وقبول ارگانهای مربوطه متخصص هم قرار داشته باشد .

در این صفحه
لینک های مرتبط
آخرین اخبار از ما
به نظر می رسد در حال حاضر مشکلی در شبکه تویتر تردک وجود دارد که موجب ایجاد اختلال در نمایش دادن اخبار تردک از این شبکه میباشد.
در حال بررسی.. لطفاّ صبر کنید
به نظر می رسد در حال حاضر مشکلی در شبکه تویتر تردک وجود دارد که موجب ایجاد اختلال در نمایش دادن اخبار تردک از این شبکه میباشد.
 
هوس سالاد تازه داری؟
Salad پس برای عطر و طعم مورد علاقه تان رای دهید تا یک پودر سالاد رایگان دریافت کنید